صفحه اصلی فروش و خرید دوج کوین

فروش و خرید دوج کوین

(DOGE)
قیمت با ریال
0
تغییرات 24 ساعت
معاملات روزانه
شروع قیمت امروز
بالا ترین قیمت 24
پایین ترین قیمت 24
حجم معاملات روزانه
حجم کل 24 ساعته
حجم کل بالا ترین تغییر 24 ساعته
تغییرات 1 ساعته
تغییرات 1 روزه
تغییرات 24 ساعته

خرید آسان دوج کوین

محاسبه‌گر قیمت
می‌خواهم پرداخت کنم:
swap coins
می‌خواهم دریافت کنم:
1
کوین
=
0
ریال
خرید

قیمت لحظه ای  

# رمز ارز آخرین قیمت ( در حال بروزرسانی ) تغییرات در ۲۴ ساعت( در حال بروزرسانی ) خرید و فروش
# در حال بارگذاری در حال بارگذاری در حال بارگذاری در حال بارگذاری

ارز دیجیتال دوج کوین

دوج کوین یک ارز دیجیتال همتا به همتا و متن باز است که تا حدودی مشابه بیت کوین و لایت کوین طراحی شده است. دوج کوین یک میم کوین است که بر اساس سگ نژاد شیبا طراحی شده است و توسعه دهندگان ابتدا آن را برای شوخی ساختند. میم کوین‌ها به رمزارزهایی می‌گویند که هدف و دلیل خاصی برای توسعه ندارند و مانند دوج کوین برای شوخی یا استفاده از ترند‌های بازار ایجاد شده‌اند.

دوج کوین جدای از اینکه یک میم کوین و همچنین شت کوین (Shitcoin) است، فناوری و پلتفرم آن بر اساس ارز دیجیتال لایت کوین (Litecoin) ایجاد شده است. علاوه بر این، دوج کوین ویژگی زیادی هم دارد، به عنوان نمونه از الگوریتم اسکریپت (Scrypt) پیروی می‌کند، هزینه کارمزد پایین و عرضه نامحدود دارد.

دوج کوین دارای جامعه‌ای قوی است و در بسیاری از مواقع این ارز دیجیتال از توکن‌های دوج (DOGE) برای کمک به تولید کنندگان محتوا در فضای آنلاین استفاده می‌کند. علاوه بر این، از دوج کوین برای جمع‌آوری سرمایه و همچنین راه حلی برای پرداخت‌های با کارمزد پایین نیز استفاده می‌شود.

اقتصاد توکنی ارز دیجیتال دوج کوین

ارز دیجیتال دوج کوین در سال 2013 توسط جکسون پالمر (Jackson Palmer) و بیلی مارکوس (Billy Markus) توسعه و راه اندازی شد. این ارز دیجیتال تا حدودی از لایت کوین پیروی می‌کند و مانند لایت کوین از الگوریتم اجماع اثبات کار (Proof Of Work) استفاده می‌کند.

با این حال، برخلاف لایت کوین، عرضه کل دوج کوین نامحدود است و در حال حاضر بیش از 132 میلیارد توکن دوج در گردش است. دوج کوین یکی ارز‌های دیجیتال محبوب بازار است و در تاریخ نگارش این مطلب با ارزش بازار 7 میلیارد دلار رتبه 10 را در وب سایت کوین مارکت کپ از آن خود کرده است.

تاریخچه قیمت ارز دیجیتال دوج کوین

این ارز دیجیتال در اواخر دسامبر 2013 برای فروش و خرید دوج کوین به بازار عرضه شد. قیمت این رمزارز در ابتدا 0/0011 دلار بود. با این وجود دوج کوین تا مدت زیادی روند ثابتی داشت و سرمایه گذاران بازار تمایل چندانی به خرید دوج کوین نداشتند.

با این حال، این ارز دیجیتال در سال 2021 روند صعودی در پیش گرفت و رکورد‌های زیادی در تاریخچه قیمت آن به ثبت رسید. رمز ارز دوج کوین در فوریه 2021 به قیمت 0/078 دلار صعود کرد. این رمز ارز روند صعودی خود را همچنان ادامه داد و دو ماه بعد قیمت آن دوباره صعود کرده و به 0/40 دلار افزایش پیدا کرد.

روند صعودی دوج کوین به اینجا ختم نشد و دوباره ادامه پیدا کرد تا اینکه در ماه مه به بالاترین قیمت تاریخی خود در 0/63 دلار رسید. از آن زمان تا کنون ارز دیجیتال دوج کوین نوسان‌های زیادی را تجربه کرد اما موفق نشد به بالاترین قیمت تاریخی خود نزدیک شود. تریدر‌ها و سرمایه گذاران می‌توانند قیمت لحظه‌ای دوج کوین را در پلتفرم تتانکس مشاهده کنند.

آموزش خرید ‌دوج کوین

صرافی ارز دیجیتال تتانکس با در نظر گرفتن کمترین کارمزد و ساده‌سازی حداکثری مراحل ثبت امکان خرید رمزارز ‌دوج کوین را بدون احراز هویت فراهم کرده است. خرید ‌دوج کوین در تتانکس در دو بازار همتا به همتا و آسان در دسترس است.

در بازار همتا به همتا (P2P) شما به طور مستقیم و بدون واسطه با دیگر کاربران تتانکس وارد فرایند خرید ‌دوج کوین می‌شوید. در این بازار شما مقدار و حجم مورد نظر خود را مشخص کرده و سفارش بعد از تأیید نهایی در دفتر سفارشات قرار می‌گیرد تا از سوی دیگر کاربران تکمیل شود. زمان لازم برای تکمیل شدن سفارش خرید، به حجم و قیمت بستگی دارد. قاعدتاً در صورتی که قیمت سفارش شما با قیمت لحظه‌ای بازار تفاوت زیادی داشته باشد، مدت زمان لازم برای کامل شدن سفارش بیشتر خواهد بود.

در بازار خرید آسان، فرایند خرید رمزارز ‌دوج کوین به‌مراتب ساده‌تر و سریع‌تر است. در این روش شما بعد از انتخاب حجم مورد نظر خود، تتانکس بر اساس قیمت بازار سفارش شما را در لحظه تکمیل خواهد کرد.

سفارش عادی خرید ‌دوج کوین

برای خرید ‌دوج کوین در صرافی ارز دیجیتال تتانکس می‌توانید به دو صورت عادی و سریع سفارش ثبت کنید. در خرید عادی ‌دوج کوین، کاربر نیاز به تعیین قیمت و مقدار خرید خود دارد. سفارش بعد از تأیید در اوردر بوک یا دفتر معاملات (Order book) ثبت می‌شود.

در صورتی که قیمت خرید ‌دوج کوین که کاربر ثبت کرده است اختلاف زیادی با قیمت بازار نداشته باشد، سفارش خرید ‌دوج کوین بر اساس قیمت با سفارشات فروش ‌دوج کوین که از سوی دیگر کاربران ثبت شده است، تطبیق داده می‌شود.

سفارش سریع خرید دوج کوین

در خرید سریع ‌دوج کوین کاربر دیگر نیازی به تعیین قیمت خرید ندارد و قیمت به صورت خودکار مطابق با قیمت بازار در نظر گرفته می‌شود، یعنی کاربر نیاز است که فقط حجم خرید خود را مشخص کند. این نوع از سفارشات خرید اغلب سریع‌تر از سفارشات خرید عادی تکمیل می‌شوند.

آموزش خرید ‌دوج کوین در تتانکس را می‌تواند در چند مرحله زیر خلاصه کرد:

 • مرحله اول: ثبت‌نام
 • مرحله دوم: وارد کرد شماره کارت بانکی
 • مرحله سوم: وارد کردن اطلاعات هویتی
 • مرحله چهارم: ورود به بازار
 • مرحله پنجم: ثبت سفارش خرید عادی یا سریع

آموزش فروش ‌دوج کوین

صرافی ارز دیجیتال تتانکس با در نظر گرفتن کمترین کارمزد و ساده‌سازی حداکثری مراحل ثبت امکان فروش ‌دوج کوین را بدون احراز هویت فراهم کرده است. فروش ‌دوج کوین در تتانکس در دو بازار همتا به همتا و آسان در دسترس است.

در بازار همتا به همتا (P2P) شما به طور مستقیم و بدون واسطه با دیگر کاربران وارد فرایند فروش ‌دوج کوین می‌شوید. در بازار همتا به همتا شما مقدار و حجم مورد نظر خود را مشخص کرده و سفارش بعد از تأیید نهایی در دفتر سفارشات قرار می‌گیرد تا از سوی دیگر کاربران تکمیل شود. زمان لازم برای تکمیل شدن سفارش فروش شما، به حجم و قیمت بستگی دارد. قاعدتاً در صورتی که قیمت سفارش شما با قیمت لحظه‌ای بازار تفاوت زیادی داشته باشد، مدت زمان لازم برای کامل شدن سفارش بیشتر خواهد بود.

در بازار فروش آسان، فرایند فروش ارز دیجیتال ‌دوج کوین به‌مراتب ساده‌تر و سریع‌تر است. در این روش شما بعد از انتخاب حجم مورد نظر خود، تتانکس بر اساس قیمت بازار سفارش شما را در لحظه تکمیل خواهد کرد.

آموزش فروش ارز دیجیتال ‌دوج کوین در تتانکس را می‌تواند در چند مرحله زیر خلاصه کرد:

 • مرحله اول: ثبت‌نام
 • مرحله دوم: وارد کرد شماره کارت بانکی
 • مرحله سوم: وارد کردن اطلاعات هویتی
 • مرحله چهارم: ورود به بازار
 • مرحله پنجم: ثبت سفارش فروش عادی یا سریع

سفارش عادی فروش ‌دوج کوین

برای فروش ‌دوج کوین در صرافی ارز دیجیتال تتانکس می‌توانید به دو صورت عادی و سریع سفارش ثبت کنید. در فروش عادی ‌دوج کوین، کاربر نیاز به تعیین قیمت و مقدار فروش خود دارد. سفارش بعد از تأیید در اوردر بوک یا دفتر معاملات (Order book) ثبت می‌شود.

در صورتی که قیمت فروش ‌دوج کوین که کاربر ثبت کرده است اختلاف زیادی با قیمت بازار نداشته باشد، سفارش فروش ‌دوج کوین بر اساس قیمت با سفارشات خرید ‌دوج کوین که از سوی دیگر کاربران ثبت شده است، تطبیق داده می‌شود.

سفارش سریع فروش ‌دوج کوین

در فروش سریع ‌دوج کوین کاربر دیگر نیازی به تعیین قیمت فروش ندارد و قیمت به صورت خودکار مطابق با قیمت بازار در نظر گرفته می‌شود، یعنی کاربر نیاز است که فقط حجم فروش خود را مشخص کند. این نوع از سفارشات فروش اغلب سریع‌تر از سفارشات فروش عادی تکمیل می‌شوند.

کارمزد فروش و خرید ‌دوج کوین

فروش و خرید رمزارز ‌دوج کوین در تتانکس با کمترین کارمزد ممکن صورت می‌گیرد. مقدار کارمزد در نظر گرفته برای سفارش خرید یا فروش، به حجم معاملاتی شما در طول ماه بستگی دارد. به طوری که با افزایش حجم معاملاتی بر اساس جدول زیر، کارمزد پرداختی توسط شما هم کاهش خواهد یافت.

کارمزد معامله‌های تتانکس به صورت درصد از مبلغ کل معامله است و محاسبه آن بر اساس ملاحظات زیر صورت می‌گیرد.

 • کارمزد از هر دو سمت معامله کسر می‌شود.
 • کارمزد خریدار به صورت رمزارز کسر و کارمزد فروشنده از مبلغ دریافتی شما کسر می‌شود.
 • در هنگام ثبت معامله در تتانکس، کارمزد به شما نمایش داده می‌شود.

با توجه به حجم معامله‌های سه ماه اخیر کاربر، کارمزد معامله‌ها طبق جدول زیر به صورت پلکانی محاسبه می‌شود.

سطح کاربریکارمزد معاملهمقدار حجم معامله در سه ماه
سطح برنزی0/3 درصدکمتر از ۲۰ میلیون تومان
سطح نقره‌ای0/25 درصدبین ۲۰ تا ۵۰ میلیون تومان
سطح طلایی0/2 درصدبین ۵۰ تا ۱۰۰ میلیون تومان
سطح پلاتینیوم0/15 درصدبین ۱۰۰ تا ۲۰۰ میلیون تومان
سطح اورانیوم0/1 درصدبیشتر از ۲۰۰ میلیون تومان
سوالات متداول
 • ارز دیجیتال ‌دوج کوین چیست؟

  دوج کوین اولین میم کوین جهان است که در ابتدا توسعه دهندگان آن را صرفا برای شوخی ساختند اما بعد ها با افزایش محبوبیت این رمزارز سعی کردند خدمات و کارایی های آن را افزایش دهند.
 • کارمزد خرید ارز دیجیتال ‌دوج کوین چقدر است؟

  کارمزد فروش یا خرید ‌دوج کوین در تتانکس برابر با 0/3 تا 0/1 درصد است. این مقدار با توجه به حجم معاملات تریدر متفاوت خواهد بود.
 • خرید ارز دیجیتال ‌دوج کوین از صرافی تتانکس چگونه است؟

  در صرافی تتانکس کاربران باید ابتدا ثبت‌نام کرده و سپس به فروش و خرید ارز دیجیتال ‌دوج کوین بپردازند.
 • خرید ‌دوج کوین با ریال چگونه است؟

  در صرافی تتانکس، خرید ‌دوج کوین با ریال (تومان) در چند مرحله ساده ثبت‌نام و احراز هویت کامل خواهد شد. کاربران پس از ثبت نام و واریز ریال می‌توانند جهت فروش و خرید ارز دیجیتال ‌دوج کوین و سایر ارزهای دیجیتال موجود در صرافی تتانکس اقدام کنند.