به راهنمای تتانکس خوش آمدید
سوالات متداول
 • در صورت واریز کوین به آدرس اشتباه آیا امکان بازگشت تراکنش وجود دارد؟

  تراکنش‌های ارز دیجیتال برخلاف سیستم‌های سنتی برگشت‌ناپذیر هستند. ارسال یک تراکنش به آدرس اشتباه به این معنا است که آن ارز دیجیتال برای همیشه از دست رفته است. حتماً قبل از ارسال تراکنش، آدرس مقصد را بررسی کنید تا با آدرس کیف پول مورد نظرتان کاملا یکسان باشد؛ زیرا بعضی از بدافزارها آدرس‌ هکر را هنگام کپی‌ کردن جایگزین آدرس مدنظر شما می‌کنند.
  همچنین هنگام انتقال کوین به انتخاب شبکه صحیح دقت داشته باشید، در صورت انتقال از شبکه اشتباه امکان بازیابی کوین شما قطعی نیست و ممکن است زمان بر باشد و ما موفقیت آن را تضمین نمی‌کنیم.
 • معامله سریع و ثبت سفارش چه تفاوتی دارند؟

  ثبت سفارش برای زمانی است که می‌خواهید با قیمت مشخصی معامله انجام دهید. شما مقدار کوین و قیمت واحد مورد نظر خود را ثبت سفارش می‌کنید، هر زمان موجود شد و یا کاربری با درخواست شما موافق بود، معامله به صورت خودکار انجام می‌شود. سفارش امکان ویرایش ندارد فقط می‌توانید آن را لغو کنید و در صورت تمایل با قیمت جدید ثبت سفارش کنید.

  معامله سریع برای زمانی است که شما قیمت واحد مشخصی در نظر ندارید و می‌خواهید با قیمت موجود در سایت (سفارشات ثبت شده توسط کاربران) معامله کنید. با کلیک روی گزینه خرید و یا فروش، معامله شما در لحظه انجام می‌شود و دارایی شما به حساب ریالی‌تان در والکس واریز خواهد شد.
 • چرا احراز هویت لازم است؟

  بر اساس قوانین موجود در بازارهای مالی دنیا و حمایت از قوانین مرتبط با پولشویی، احراز هویت کاربران برای جلوگیری از هرگونه سوء‌استفاده احتمالی الزامی است. احراز هویت در والکس برای امنیت مالی کاربران انجام می‌شود تا کاربران با آسودگی خاطر به معامله در این پلتفرم بپردازند.