صفحه اصلی فروش و خرید چین لینک

فروش و خرید چین لینک

(LINK)
قیمت با ریال
0
تغییرات 24 ساعت
معاملات روزانه
شروع قیمت امروز
بالا ترین قیمت 24
پایین ترین قیمت 24
حجم معاملات روزانه
حجم کل 24 ساعته
حجم کل بالا ترین تغییر 24 ساعته
تغییرات 1 ساعته
تغییرات 1 روزه
تغییرات 24 ساعته

خرید آسان چین لینک

محاسبه‌گر قیمت
می‌خواهم پرداخت کنم:
swap coins
می‌خواهم دریافت کنم:
1
کوین
=
0
ریال
خرید

قیمت لحظه ای  

# رمز ارز آخرین قیمت ( در حال بروزرسانی ) تغییرات در ۲۴ ساعت( در حال بروزرسانی ) خرید و فروش
# در حال بارگذاری در حال بارگذاری در حال بارگذاری در حال بارگذاری

ارز دیجیتال چین لینک چیست؟

چین لینک (Chainlink) یک ارز دیجیتال و پلتفرم مبتنی بر بلاکچین است که شرکت‌های غیر بلاکچینی را قادر می‌سازد تا به صورت ایمن به سایر پلتفرم‌های بلاکچین متصل شوند. چین لینک یک میان افزار است که قراردادهای بلاکچین را به داده‌های خارجی مانند نتایج مسابقات فوتبالی متصل می‌کند.

علاوه بر این، چین لینک یک بلاکچین غیرمتمرکز و اوراکل است که در سال 2017 راه اندازی شد. با توجه به اینکه چین لینک به بلاکچین‌ها اجازه می‌دهد تا داده‌ها را با سیستم‌های برون زنجیره‌ای مبادله کنند، کاربرد زیادی برای پلتفرم‌ها و پروژه‌ها دارد.

پلتفرم چین لینک توسط سرجی نازارو (Sergey Nazarov) و استیو الیس (Steve Ellis) در سال 2017 ایجاد و در سال 2019 شبکه اصلی آن راه اندازی شد. به عنوان نمونه از چین لینک برای توزیع توکن‌های غیر قابل معاوضه (NFT)، ذخیره گیم فای (Gamify) و … استفاده می‌شود.

شبکه چین لینک توسط توکن «LINK» که یک توکن مبتنی بر ERC20 اتریوم است، پشتیبانی می‌شود. توکن‌های لینک برای پاداش دهی به نودهای شبکه مورد استفاده قرار می‌گیرند. نودهای شبکه لینک در ازای دریافت داده‌ها برای قراردادهای هوشمند و اجرای درخواست‌های توسعه دهندگان قراردادها، پاداش می‌گیرند.

کاربران شبکه چین لینک، برای تبدیل شدن به نود یا گره در این شبکه باید مقداری توکن لینک خریداری کرده و آن را استیک کنند.

اقتصاد توکنی ارز دیجیتال چین لینک

ارز دیجیتال چین لینک توکن بومی خود را با نام اختصاری «LINK» در سال 2017 به بازار عرضه کرد. توکن‌های لینک بر اساس استاندارد توکن ERC20 طراحی شده‌اند. عرضه کل توکن‌های لینک 1 میلیارد توکن است و در حال حاضر از این مقدار 491 میلیون توکن در گردش است.

ارز دیجیتال چین لینک با ارزش بازار 3 میلیارد دلار، رتبه 23 را در وب سایت کوین مارکت کپ از آن خود کرده است.

تاریخچه قیمت ارز دیجیتال چین لینک

بررسی تاریخچه قیمت چین لینک یکی از موارد بسیار مهم قبل از فروش و خرید چین لینک است. رمزارز چین لینک در اواخر ماه سپتامبر 2017 با قیمت 0/13 دلار به بازار ارز دیجیتال عرضه شد. این ارز دیجیتال تا مدت زیادی پس از عرضه تغییر چشمگیری تجربه نکرد، تا اینکه در اواسط سال 2019 قیمت آن به‌آرامی صعود کرد.

چین لینک در آگوست سال 2020 طی یک روند صعودی به قیمت 19 دلار افزایش پیدا کرد اما پس از آن قیمت رمزارز لینک اصلاح خورده و به قیمت 8 دلار کاهش پیدا کرد. چین لینک پس از نوسان‌های زیاد در فوریه 2021 به قیمت 34 دلار افزایش پیدا کرد.

با این حال، روند صعودی ارز دیجیتال چین لینک همچنان ادامه یافت تا اینکه در ماه مه همان سال به بالاترین قیمت تاریخی خود در 52 دلار رسید. پس از رسیدن به قیمت 52 دلاری، چین لینک افت و خیزهای زیادی را تجربه کرد و در حال حاضر فاصله زیادی از آن گرفته است.

کاربران و تریدرهایی که مایل به فروش و خرید رمزارز چین لینک هستند می‌توانند قیمت لحظه‌ای چین لینک را از بازار رمزارز تتانکس مشاهده کنند.

آموزش خرید چین لینک

صرافی ارز دیجیتال تتانکس با در نظر گرفتن کمترین کارمزد و ساده‌سازی حداکثری مراحل ثبت امکان خرید رمزارز چین لینک را بدون احراز هویت فراهم کرده است. خرید چین لینک در تتانکس در دو بازار همتا به همتا و آسان در دسترس است.

در بازار همتا به همتا  (P2P) شما به طور مستقیم و بدون واسطه با دیگر کاربران تتانکس وارد فرایند خرید چین لینک می‌شوید. در این بازار شما مقدار و حجم مورد نظر خود را مشخص کرده، و سفارش بعد از تأیید نهایی در دفتر سفارشات قرار می‌گیرد تا از سوی دیگر کاربران تکمیل شود. زمان لازم برای تکمیل شدن سفارش خرید، به حجم و قیمت بستگی دارد. قاعدتاً در صورتی که قیمت سفارش شما با قیمت لحظه‌ای بازار تفاوت زیادی داشته باشد، مدت زمان لازم برای کامل شدن سفارش بیشتر خواهد بود.

در بازار خرید آسان، فرایند خرید رمزارز چین لینک به‌مراتب ساده‌تر و سریع‌تر است. در این روش شما بعد از انتخاب حجم مورد نظر خود، تتانکس بر اساس قیمت بازار سفارش شما را در لحظه تکمیل خواهد کرد.

سفارش عادی خرید چین لینک

برای خرید چین لینک در صرافی ارز دیجیتال تتانکس می‌توانید به دو صورت عادی و سریع سفارش ثبت کنید. در خرید عادی چین لینک، کاربر نیاز به تعیین قیمت و مقدار خرید خود دارد. سفارش بعد از تأیید در اوردر بوک یا دفتر معاملات (Order book) ثبت می‌شود.

در صورتی که قیمت خرید چین لینک که کاربر ثبت کرده است اختلاف زیادی با قیمت بازار نداشته باشد، سفارش خرید چین لینک بر اساس قیمت با سفارشات فروش چین لینک که از سوی دیگر کاربران ثبت شده است، تطبیق داده می‌شود.

سفارش سریع خرید چین لینک

در خرید سریع چین لینک کاربر دیگر نیازی به تعیین قیمت خرید ندارد و قیمت به صورت خودکار مطابق با قیمت بازار در نظر گرفته می‌شود، یعنی کاربر نیاز است که فقط حجم خرید خود را مشخص کند. این نوع از سفارشات خرید اغلب سریع‌تر از سفارشات خرید عادی تکمیل می‌شوند.

آموزش خرید چین لینک در تتانکس را می‌تواند در چند مرحله زیر خلاصه کرد:

 • مرحله اول: ثبت‌نام
 • مرحله دوم: وارد کرد شماره کارت بانکی
 • مرحله سوم: وارد کردن اطلاعات هویتی
 • مرحله چهارم: ورود به بازار
 • مرحله پنجم: ثبت سفارش خرید عادی یا سریع

آموزش فروش چین لینک

صرافی ارز دیجیتال تتانکس با در نظر گرفتن کمترین کارمزد و ساده‌سازی حداکثری مراحل ثبت امکان فروش چین لینک را بدون احراز هویت فراهم کرده است. فروش چین لینک در تتانکس در دو بازار همتا به همتا و آسان در دسترس است.

در بازار همتا به همتا  (P2P) شما به طور مستقیم و بدون واسطه با دیگر کاربران وارد فرایند فروش چین لینک می‌شوید. در بازار همتا به همتا شما مقدار و حجم مورد نظر خود را مشخص کرده، و سفارش بعد از تأیید نهایی در دفتر سفارشات قرار می‌گیرد تا از سوی دیگر کاربران تکمیل شود. زمان لازم برای تکمیل شدن سفارش فروش شما، به حجم و قیمت بستگی دارد. قاعدتاً در صورتی که قیمت سفارش شما با قیمت لحظه‌ای بازار تفاوت زیادی داشته باشد، مدت زمان لازم برای کامل شدن سفارش بیشتر خواهد بود.

در بازار فروش آسان، فرایند فروش ارز دیجیتال چین لینک به‌مراتب ساده‌تر و سریع‌تر است. در این روش شما بعد از انتخاب حجم مورد نظر خود، تتانکس بر اساس قیمت بازار سفارش شما را در لحظه تکمیل خواهد کرد.

آموزش فروش ارز دیجیتال چین لینک در تتانکس را می‌تواند در چند مرحله زیر خلاصه کرد:

 • مرحله اول: ثبت‌نام
 • مرحله دوم: وارد کرد شماره کارت بانکی
 • مرحله سوم: وارد کردن اطلاعات هویتی
 • مرحله چهارم: ورود به بازار
 • مرحله پنجم: ثبت سفارش فروش عادی یا سریع

سفارش عادی فروش چین لینک

برای فروش چین لینک در صرافی ارز دیجیتال تتانکس می‌توانید به دو صورت عادی و سریع سفارش ثبت کنید. در فروش عادی چین لینک، کاربر نیاز به تعیین قیمت و مقدار فروش خود دارد. سفارش بعد از تأیید در اوردر بوک یا دفتر معاملات (Order book) ثبت می‌شود.

در صورتی که قیمت فروش چین لینک که کاربر ثبت کرده است اختلاف زیادی با قیمت بازار نداشته باشد، سفارش فروش چین لینک بر اساس قیمت با سفارشات خرید چین لینک که از سوی دیگر کاربران ثبت شده است، تطبیق داده می‌شود.

سفارش سریع فروش چین لینک

در فروش سریع چین لینک کاربر دیگر نیازی به تعیین قیمت فروش ندارد و قیمت به صورت خودکار مطابق با قیمت بازار در نظر گرفته می‌شود، یعنی کاربر نیاز است که فقط حجم فروش خود را مشخص کند. این نوع از سفارشات فروش اغلب سریع‌تر از سفارشات فروش عادی تکمیل می‌شوند.

کارمزد فروش و خرید چین لینک

فروش و خرید رمزارز چین لینک در تتانکس با کمترین کارمزد ممکن صورت می‌گیرد. مقدار کارمزد در نظر گرفته برای سفارش خرید یا فروش، به حجم معاملاتی شما در طول ماه بستگی دارد. به طوری که با افزایش حجم معاملاتی بر اساس جدول زیر، کارمزد پرداختی توسط شما هم کاهش خواهد یافت.

کارمزد معامله‌های تتانکس به صورت درصد از مبلغ کل معامله است و محاسبه آن بر اساس ملاحظات زیر صورت می‌گیرد.

 • کارمزد از هر دو سمت معامله کسر می‌شود.
 • کارمزد خریدار به صورت رمزارز کسر و کارمزد فروشنده از مبلغ دریافتی شما کسر می‌شود.
 • در هنگام ثبت معامله در تتانکس، کارمزد به شما نمایش داده می‌شود.

با توجه به حجم معامله‌های سه ماه اخیر کاربر، کارمزد معامله‌ها طبق جدول زیر به صورت پلکانی محاسبه می‌شود.

سطح کاربریکارمزد معاملهمقدار حجم معامله در سه ماه
سطح برنزی0/3 درصدکمتر از ۲۰ میلیون تومان
سطح نقره‌ای0/25 درصدبین ۲۰ تا ۵۰ میلیون تومان
سطح طلایی0/2 درصدبین ۵۰ تا ۱۰۰ میلیون تومان
سطح پلاتینیوم0/15 درصدبین ۱۰۰ تا ۲۰۰ میلیون تومان
سطح اورانیوم0/1 درصدبیشتر از ۲۰۰ میلیون تومان
سوالات متداول
 • ارز دیجیتال چین لینک چیست؟

  ارز دیجیتال چین لینک یک پلتفرم مبتنی بر فناوری بلاکچین است که به شرکت‌های غیر بلاکچینی اجازه می‌دهد تا به صورت ایمن و ساده به دیگر پلفترم‌های بلاکچینی متصل شوند. چین لینک توکن بومی خود به نام ارز «LINK» لینک را در سال 2017 بر اساس استاندارد توکن ERC20 منتشر کرد.
 • کارمزد خرید ارز دیجیتال چین لینک چقدر است؟

  کارمزد خرید چین لینک در تتانکس برابر با 0/3 تا 0/1 درصد است که با توجه به حجم معاملاتی تریدرها متفاوت خواهد بود.
 • خرید ارز دیجیتال چین لینک از صرافی تتانکس چگونه است؟

  در صرافی تتانکس کاربران باید ابتدا ثبت‌نام کرده و سپس به فروش و خرید ارز دیجیتال چین لینک بپردازند
 • خرید چین لینک با ریال چگونه است؟

  در صرافی تتانکس، خرید چین لینک با ریال (تومان) در چند مرحله ساده ثبت‌نام و احراز هویت کامل خواهد شد. کاربران پس از ثبت نام و واریز ریال می‌توانند جهت فروش و خرید ارز دیجیتال چین لینک و سایر ارزهای دیجیتال موجود در صرافی تتانکس اقدام کنند.