خرید بیبی دوج

(Babydoge)
قیمت با ریال
0
تغییرات 24 ساعت
معاملات روزانه
شروع قیمت امروز
بالا ترین قیمت 24
پایین ترین قیمت 24
حجم معاملات روزانه
حجم کل 24 ساعته
حجم کل بالا ترین تغییر 24 ساعته
تغییرات 1 ساعته
تغییرات 1 روزه
تغییرات 24 ساعته

خرید آسان بیبی دوج

خرید ارز دیجیتال بی بی دوج در صرافی ارز دیجیتال تتانکس تنها با چند کلیک ساده امکان پذیر است. در پلتفرم خرید آسان به منظور خرید بیبی دوج تنها به وارد کردن مقدار و حجم نیاز است. با تایید مقدار مورد نیاز برای خرید، سفارش خرید بیبی دوج در آن واحد بر اساس بهترین قیمت بازار تکمیل خواهد شد. برای شروع خرید آسان بیبی دوج با ریال در گام اول باید حساب ریالی خود در تتانکس را شارژ کنید. در گام بعدی نوع ازی که پرداخت می کنید را باید ریال و نوع رمزارزی که دریافت می کنید را باید بیبی دوج کوین انتخاب کنید.

محاسبه‌گر قیمت
می‌خواهم پرداخت کنم:
swap coins
می‌خواهم دریافت کنم:
1
کوین
=
0
ریال
خرید

قیمت لحظه ای  

# رمز ارز آخرین قیمت ( در حال بروزرسانی ) تغییرات در ۲۴ ساعت( در حال بروزرسانی ) خرید و فروش
# در حال بارگذاری در حال بارگذاری در حال بارگذاری در حال بارگذاری

خرید بیبی دوج

ارز دیجیتال بیبی دوج  (Baby Doge) بعد از حضور پر سر و صدای پروژه‌هایی مانند شیبااینو و دوج کوین، کار خود را به عنوان فرزند دوج کوین شروع کرد. بیبی دوج در آغاز کار صرفاً به‌منظور استفاده توسط جامعه دوج کوین در نظر گرفته شده بود و با گذشت زمان جامعه آن بزرگ و بزرگ‌تر شد و سرمایه‌گذاران زیادی به خرید بیبی دوج روی آوردند.

توکن بیبی دوج در خرداد 1400 خلق شد و مسیر توسعه‌ای خود را در یک نقشه راه تا حدودی بلندپروازانه گنجاند. بیبی دوج یک توکن بوده و فاقد شبکه بلاکچین اختصاصی خود است. این توکن بر پایه زنجیره هوشمند بایننس یا بایننس اسمارت چین توسعه یافته است.

بیبی دوج به لحاظ عملکرد یک توکن ضد تورمی یا تورم منفی (deflationary tokens) است. به طوری که این ارز دیجیتال در ازای اجرای هر تراکنش انتقال به میزان 10 درصد از کاربران کارمزد کم خواهد کرد. کارمزد برداشت شبکه بیبی دوج هم 20 درصد است. بیبی دوج با این فرایند سعی می‌کند که سرمایه‌گذاران را به نگهداری یا هولد دارایی‌های بی بی دوج ترغیب و تشویق کند.

اقتصاد توکنی بی بی دوج

از مهم‌ترین نکات مطرح در خصوص این پروژه، اقتصاد توکنی و فرایند توکن سوزی جالب توجه آن است. بیبی دوج در آغاز کار خود را با عرضه سرسام‌آور ۴۲۰ کوادریلیون شروع کرد و تاکنون طی فرایند توکن سوزی چندمرحله‌ای نزدیک به 50 درصد از موجودی آن از بین رفته و از دسترس خارج شده‌اند.

قیمت بیبی دوج

قیمت بیبی دوج با شروع لیست شدن در بازار ارزهای دیجیتال روند صعودی خوبی به خود گرفت و بعد از تنها چند روز به 0/000000000944 دلار هم رسید. بعد از پشت سر گذاشتن چند ماه آرام، موج بعدی صعود قیمت بیبی دوج با افزایش چند صددرصدی رخ داد و قیمت بیبی دوج به بیش از 0/0000000043 دلار رسید.

بعد از ثبت این اوج قیمتی، بیبی دوج شروع به عقب‌نشینی کرد و روند نزولی آن تا اوایل سال 2022 هم ادامه داشت و قیمت بی بی دوج به کمتر از 0/0000000139 دلار رسید. روند صعودی بیبی دوج همان ابتدای سال 2022 مجدداً شروع شد و بعد از یک ماه به بیش از 0/0000000062 دلار رسید. قیمت بیبی دوج بعد از ثبت اوج قیمتی جدید در ابتدای سال 2022، روند نزولی خود را آغاز کرد.

آموزش خرید بیبی دوج

صرافی ارز دیجیتال تتانکس با در نظر گرفتن کمترین کارمزد و ساده‌سازی حداکثری مراحل ثبت امکان خرید بیبی دوج را بدون احراز هویت فراهم کرده است. خرید بیبی دوج در تتانکس در دو بازار همتا به همتا و آسان در دسترس است.

در بازار همتا به همتا  (P2P) شما به طور مستقیم و بدون واسطه با دیگر کاربران وارد فرایند خرید یا فروش بیبی دوج می‌شوید. در بازار همتا به همتا شما مقدار و حجم مورد نظر خود را مشخص کرده، و سفارش بعد از تأیید نهایی در دفتر سفارشات قرار می‌گیرد تا از سوی دیگر کاربران تکمیل شود. زمان لازم برای تکمیل شدن سفارش خرید یا فروش شما، به حجم و قیمت بستگی دارد. قاعدتاً در صورتی که قیمت سفارش شما با قیمت لحظه‌ای بازار تفاوت زیادی داشته باشد، مدت زمان لازم برای کامل شدن سفارش بیشتر خواهد بود.

در بازار خرید آسان، فرایند خرید بیبی دوج به‌مراتب ساده‌تر و سریع‌تر است. در این روش شما بعد از انتخاب حجم مورد نظر خود، تتانکس بر اساس قیمت بازار سفارش شما را در لحظه تکمیل خواهد کرد.

آموزش خرید بیبی دوج در تتانکس را می‌تواند در چند مرحله زیر خلاصه کرد:

 • مرحله اول: ثبت‌نام
 • مرحله دوم: وارد کرد شماره کارت بانکی
 • مرحله سوم: وارد کردن اطلاعات هویتی
 • مرحله چهارم: ورود به بازار

کارمزد خرید بیبی دوج

خرید رمزارز بیبی دوج در تتانکس با کمترین کارمزد ممکن صورت می‌گیرد. مقدار کارمزد در نظر گرفته برای سفارش خرید یا فروش، به حجم معاملاتی شما در طول ماه بستگی دارد. به طوری که با افزایش حجم معاملاتی بر اساس جدول زیر، کارمزد پرداختی توسط شما هم کاهش خواهد یافت.

کارمزد معامله‌های تتانکس به صورت درصد از مبلغ کل معامله است و محاسبه آن بر اساس ملاحظات زیر صورت می‌گیرد.

 • کارمزد از هر دو سمت معامله کسر می‌شود.
 • کارمزد خریدار به صورت رمزارز کسر و کارمزد فروشنده از مبلغ دریافتی شما کسر می‌شود.
 • در هنگام ثبت معامله در تتانکس، کارمزد به شما نمایش داده می‌شود.

با توجه به حجم معامله‌های سه ماه اخیر کاربر، کارمزد معامله‌ها طبق جدول زیر به صورت پلکانی محاسبه می‌شود.

سطح کاربریکارمزد معاملهمقدار حجم معامله در سه ماه
سطح برنزی0/3 درصدکمتر از ۲۰ میلیون تومان
سطح نقره‌ای0/25 درصدبین ۲۰ تا ۵۰ میلیون تومان
سطح طلایی0/2 درصدبین ۵۰ تا ۱۰۰ میلیون تومان
سطح پلاتینیوم0/15 درصدبین ۱۰۰ تا ۲۰۰ میلیون تومان
سطح اورانیوم0/1 درصدبیشتر از ۲۰۰ میلیون تومان

سوالات متداول
 • کارمزد انتقال و برداشت بیبی دوج چقدر است؟

  کارمزد انتقال در شبکه بیبی دوج 10 درصد و کارمزد برداشت 20 درصد است.
 • کارمزد فروش و خرید بیبی دوج چقدر است؟

  کارمزد خرید بیبی دوج در صرافی تتانکس برابر با 0/3 تا 0/1 درصد است که بسته به میزان حجم معاملاتی کاربر تعیین خواهد شد.
 • خرید بیبی دوج بدون احراز هویت چگونه است؟

  صرافی ارز دیجیتال تتانکس با ساده‌سازی فرایند، امکان فروش و خرید بیبی دوج بدون احراز هویت را ممکن ساخته است.
 • چرا کارمزد شبکه بیبی دوج بالا است؟

  کارمزدهای 10 و 20 درصدی انتقال و برداشت بی بی دوج مرتبط با ساختار شبکه است و هیچ ارتباطی با تتانکس ندارد.