نشریه تتامگ پلاس | تحلیل آنچین

on-chain analysis

تتامگ پلاس چیست؟

تتامگ پلاس، یک مجله تحلیل آنچین هست که هر هفته توسط تیم تحلیلی صرافی تتانکس منتشر میشه و در مورد ارزهای دیجیتال دید خوبی نسبت به اتفاقات گذشته و همینطور آینده به شما ارائه میده. اما تحلیل آنچین؟

 

تحلیل آنچین (On-Chain) چیست؟

فرض کنید در بازار بورس، اطلاعاتی از میزان خرید و فروش سهم‌ها توسط کاربران حقیقی و حقوقی دارید، یا اینکه شخصی رفتار کاربران حقوقی هنگام نوسانات بازار را برای شما تحلیل کرده و آن را در اختیار شما قرار داده است. چه مزیتی وجود دارد؟

«شما به اطلاعاتی دسترسی دارید که کاربران عادی از آن‌ها مطلع نیستند.» پس، می‌توانید تحلیل‌های بسیار بهتری داشته باشید. همین موضوع در بازار ارزهای دیجیتال با نام «تحلیل آنچین» یا تحلیل زنجیره‌ای شناخته می‌شود که داده‌های درون‌-شبکه‌ای بلاکچین را در اختیار شما قرار می‌دهد.

از آنجایی که بلاکچین بر شفافیت استوار است، این داده‌ها تماماً به صورت عادلانه در اختیار کاربران قرار می‌گیرند. «نهنگ‌ها کجا خریده و کجا فروخته‌اند؟»، «چه تعداد کیف پول فعال وجود دارد؟»، «تعداد کیف پول‌های با موجودی بیش از 10 هزار بیت‌کوین» و غیره. این‌ها مثال‌های ساده‌ای از داده‌های آنچین هستند.

تتامگ پلاس ...

  • هر هفته سر ساعت منتشر میشه
  • داده‌ها توسط تیم تحلیلی حرفه‌ای ما قبل انتشار بررسی میشن
  • توصیه میشه تریدرهای حرفه‌ای حتماً این اطلاعات رو داشته باشن
  • برای فعالیت در دنیای رمزارزها بسیار ضروری هست
  • تحلیل میان‌مدت و بلندمدت بدون در نظر گرفتن آنچین اشتباهه
  • دید واضح‌تری نسبت به تحرکات درون‌شبکه‌ای به شما میده

برای دریافت تتامگ پلاس ...

میتوننید لینکداین ما رو دنبال کنید و تتامگ پلاس رو هر هفته دریافت کنید.

یا اینکه روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید و آخرین نسخه منتشرشده رو دانلود و مطالعه کنید.

من هم به‌عنوان تریدر و هم به‌عنوان تحلیلگر، و با توجه به تجربه معاملاتی خودم در بازار رمزارز، با استفاده از هم‌پوشانی تحلیل تکنیکال و آنچین توانسته‌ام به نتایج خوبی برسم. آنچین از آنجایی اهمیت دارد که به من دسترسی به داده‌هایی را می‌دهد که از طریق تحلیل آن‌ها می‌توانم نتیجه‌گیری‌های خوبی در جهت‌گیری‌های بازار داشته باشم.
هاتف احمدی
تحلیلگر کریپتو
نسخه‌های قبلی تتامگ پلاس ...

این سوال کاملاً درسته. در پاسخ به این سوال باید گفت که گزارش آنچین که توسط ما منتشر میشه، از منابع بسیار معتبری استخراج شده که صحت این موضوع رو می‌تونید در منابع مختلف در اینترنت بررسی کنید. همچنین یک تیم تحلیلگر قوی همیشه اطلاعات رو کامل بررسی میکنه. در کنار این‌ها سعی می‌کنیم شاخص‌های مختلف که بعضاً قابل ترجمه به فارسی نیستند، یا ترجمه‌ی نامانوسی دارند رو تا حد امکان ساده‌سازی کنیم، به‌طوری که کاربر با هر سطحی از اطلاعات بتونه راحت گزارش رو بخونه و اطلاعات لازم رو دریافت کنه. در نهایت، می‌تونید درستی یا نادرستی تحلیل‌های گذشته رو در بازار خودتون بررسی کنید.