صندوق درآمد ثابت بیت کوین
صندوق درآمد ثابت بیت کوین
صندوق بیت کوین
کم ریسک
3 میلیارد تومان

دارایی تحت مدیریت

3.6 درصد

بازدهی سالیانه

1 ماه

بازه زمانی

20 مرداد 1401

تاریخ تاسیس

صندوق سرمایه گذاری بیت کوین چیست؟
صندوق سرمایه گذاری بیت کوین تتانکس متشکل از بهترین و کم ریسک ترین استیبل کوین های مبتنی بر دلار بازار است و سرمایه گذار قادر خواهد بود با کمترین میزان دارایی سرمایه گذاری خود را شروع کند. از نظر زمانی هم هیچ گونه محدودیتی متوجه او نخواهد بود. خروج سرمایه در هر زمان لازم بدون هیچ گونه مانعی امکان پذیر است و سود هم به صورت روزشمار محاسبه و پرداخت خواهد شد.
صندوق سرمایه گذاری بیت کوین چیست؟
چرا تتانکس را انتخاب کنیم؟
پشتیبانی سریع
پشتیبانی سریع
پشتیبانی برای ما نه یک مزیت بلکه یک وظیفه است. ما در تتانکس هم لحظه و در هر مکانی همراهتان هستیم.
صندوق سرمایه گذاری دیفای
صندوق سرمایه گذاری دیفای
صندوق دیفای صرافی ارز دیجیتال تتانکس امکان سرمایه گذاری بدون ریسک را ممکن ساخته است.
خرید و فروش امن دارایی‌ها
خرید و فروش امن دارایی‌ها
امنیت دارایی شما برای ما مهمترین اصل است که توسط چندین لایه امنیتی روی حداکثر بودن آن تمرکز کرده ایم.
اعتبار، اعتماد و اطمینان
اعتبار، اعتماد و اطمینان
صرافی ارز دیجیتال تتانکس به واسطه تجربه و تخصص چند ساله یک بستر مطمئن برای خرید ارز دیجیتال است.
تخصص و تجربه
تخصص و تجربه
تتانکس توسط مجموعه ای از بزرگان فعال در بازار سرمایه خلق شده است که تخصص و تجربه خود را در اختیار شما قرار می دهند.
تنوع ارز‌های دیجیتال
تنوع ارز‌های دیجیتال
فروش و خرید بهترین ارزهای دیجیتال بازار در دو پایه بازار متفاوت و متنوع‌تر شدن سبد معاملات، یک ویژگی مهم برای کاربران حرفه‌ای است.
محاسبه بازدهی صندوق بیت کوین
رمزارز
  • ارز مورد نظر را انتخاب کنید
مقدار (بیت کوین)
مدت سپرده‌گذاری:
1/365 روز
1/72 ماه
1/5 سال
برآورد سوددهی
0 رمز ارز
سرمایه گذاری را شروع کنید
بیانیه خط مشی سرمایه گذاری صندوق بیت کوین
بازدهی ثابت سالیانه بازدهی
با کمترین ریسک ممکن تلرانس ریسک
حداقل 1 ماه دوره سرمایه گذاری
بسیار بالا نقد شوندگی
شخصیت صندوق بیت کوین
با کمترین ریسک ممکن
با کمترین ریسک ممکن
بازدهی ثابت سالیانه
بازدهی ثابت سالیانه
 بدون کامزد و قفل سرمایه
بدون کامزد و قفل سرمایه
استراتژی صندوق

صندوق ارز دیجیتال بیت کوین (Bitcoin ETF) یک ابزار معاملاتی مختص بیت کوین است که ارزش و روند قیمت این ارز دیجیتال را دنبال می‌کند. صندوق قابل معامله بیت کوین در اغلب کارگذاری‌ها لیست شده است و تریدر‌ها می‌توانند از طریق این بستر‌ها جهت خرید صندوق‌های بیت کوین اقدام کنند.

یک شرکت برای ایجاد صندوق سرمایه‌گذاری بیت کوین یا هر ارز دیجیتال دیگری، باید مقداری از کوین‌ها یا توکن‌های مد نظر را از بازار خریداری کند. این کوین‌ها به عنوان ذخایری برای خریدوفروش سهام بیت کوین استفاده می‌شوند.

در نهایت، این شرکت یک صندوق را به نیابت از بیت کوین ایجاد کرده و آن را در بستر‌های معاملاتی مختلف لیست می‌کند.

سرمایه‌گذاری در صندوق‌های بیت کوین برای سرمایه‌گذاران عادی بسیار به‌صرفه است چرا که از طریق این صندوق‌ها به راحتی می‌توانند بدون نیاز به دست و پنجه نرم کردن با صرافی‌ها و سایر مشکلات ارز‌های دیجیتال، در بیت کوین سرمایه‌گذاری کنند.

سرمایه‌گذار برای خرید بیت کوین از صرافی‌های غیرمتمرکز اول از همه باید زمان مناسبی برای خرید بیت کوین پیدا کند، سپس در یک صرافی معتبر ثبت‌نام کند، پس از ثبت‌نام باید بیت کوین را خریداری کرده و آن را به کیف پول خود انتقال دهد که برای هر دو این مراحل باید هزینه تراکنش پرداخت کند.

بسیاری از کار‌های دیگر هم باید انجام داد که در اغلب موارد برای افراد مبتدی چندان راحت نیست.

با این وجود سرمایه‌گذاری در صندوق قابل معامله بیت کوین (ETF) سختی و ریسک خود را نیز دارد. به خاطر داشته باشید که ارز‌های دیجیتال، دارایی‌هایی پرنوسان هستند و همیشه امکان نزول قیمت وجود دارد. حالا چه از طریق صرافی‌های غیرمتمرکز اقدام کنید و چه از صندوق‌های ارز دیجیتال (ETF)، فرقی ندارد و این نوسان همچنان تأثیر زیادی بر دارایی‌های شما خواهند گذاشت.

به‌علاوه، سرمایه‌گذاران برای معامله بیت کوین از طریق صندوق‌های قابل معامله نیازی به آشنایی با تکنولوژی بلاکچین و بازار ارز‌های دیجیتال ندارند. این صندوق‌ها نیز مشابه سایر صندوق‌های قابل معامله وابسته به دارایی‌های پایه عمل می‌کنند.

با این حال، تحقیق و کسب اطلاعات در این حوزه و هر حوزه دیگری نیز همیشه مؤثر خواهد بود.

دسترسی به حساب‌های کارگزاری (Brokerage Account) صندوق‌های بیت کوین نیز بسیار ساده است و سرمایه‌گذاران برای شروع کار در این صندوق‌ها تنها لازم است که یک حساب کارگزاری برای خود ایجاد کرده و شروع به فعالیت در بازار کنند.

در حال حاضر در برخی کشور‌ها مانند ایالات متحده صندوق بیت کوین هنوز راه‌اندازی نشده است؛ بنابراین سرمایه‌گذاران آن‌ها به این صندوق‌ها دسترسی ندارند اما سرمایه‌گذاران کشور‌هایی مانند برزیل، کانادا، سوییس، دبی و چند کشور دیگر هم اکنون دسترسی کامل به این صندوق‌ها دارند.

رمزارز ها به دلیل نوسان بالا، سطح بالایی از ریسک را به همراه دارند و همبستگی بالای آن‌ها، امکان ایجاد یک پرتفوی متنوع را از بین می برد.

با این حال رمزارزها همبستگی بسیار کمی با طلا دارند. طلا یک دارایی با نوسان و ریسک کم است که ثابت کرده در طول بحران‌های مالی، به عنوان یک دارایی امن عمل می‌کند.

استراتژی Volatility Harvesting در سال 2012 مطرح شد که در آن دو دارایی که همبستگی بسیار کمی دارند و حداقل یکی از آنها نوسان بالایی دارد، با وزنی مشخص وارد سبد می شوند و وزن هر دارایی در سبد به منظور کاهش ریسک، به طور دوره‌ای متعادل می‌شود.

سبد سرمایه گذاری بیت کوین یک سبد کم ریسک است که از استراتژی Volatility Harvesting استفاده می کند. دارایی های سبد، رمزارز ها و طلا هستند که بواسطه مکانیزم وزن‌دهی بر اساس میزان نوسان پذیری، وزن رمزارز ها و طلا به صورت ماهانه بهینه می شود تا علاوه بر ایجاد بازدهی، ریسک سبد به طور داینامیک کنترل شود.

پارامتر ها به صورت ماهانه محاسبه می شوند و در پایان هر ماه با توجه به فرمول بالا، وزن رمزارز ها و طلا تغییر میکند تا ریسک سبد به طور دائمی کنترل شود.

مرحله اول
در پلتفرم تتانکس ثبت نام کنید
مرحله دوم
کیف پول خود را با ریال شارژ کنید
مرحله سوم
سبد سرمایه گذاری خود را انتخاب کنید
همین حالا شروع به معامله کنید

با استفاده از وب‌سایت و اپلیکیشن تتانکس به راحتی پلتفرم ارز دیجیتال خود را ایجاد کنید.

فقط با یک شماره تلفن ثبت نام کنید
BTC ETH DASH LTC ETH BTC
سوالات متداول
  • آیا سرمایه قفل می شود؟

    صندوق سرمایه گذاری درآمد ثابت تتر در دو دوره 1 ماهه و سه ماهه در دسترس است. در صورت برداشت سرمایه زودتر از موقع، امکان برداشت سود وجود نخواهد داشت.
  • کارمزد صندوق تتر چقدر است؟

    هیچ گونه کارمزدی از سرمایه گذاری کاربر گرفته نمی شود. تنها هزینه ابطال سرمایه گذاری که چیزی در حدود 2 تا 4 دلار است لحاظ می شود.