صفحه اصلی فروش و خرید زیلیکا

فروش و خرید زیلیکا

(ZIL)
قیمت با ریال
0
تغییرات 24 ساعت
معاملات روزانه
شروع قیمت امروز
بالا ترین قیمت 24
پایین ترین قیمت 24
حجم معاملات روزانه
حجم کل 24 ساعته
حجم کل بالا ترین تغییر 24 ساعته
تغییرات 1 ساعته
تغییرات 1 روزه
تغییرات 24 ساعته

خرید آسان زیلیکا

محاسبه‌گر قیمت
می‌خواهم پرداخت کنم:
swap coins
می‌خواهم دریافت کنم:
1
کوین
=
0
ریال
خرید

قیمت لحظه ای  

# رمز ارز آخرین قیمت ( در حال بروزرسانی ) تغییرات در ۲۴ ساعت( در حال بروزرسانی ) خرید و فروش
# در حال بارگذاری در حال بارگذاری در حال بارگذاری در حال بارگذاری

تاریخچه قیمت ارز زیلیکا

ارز دیجیتال زیلیکا (Zilliqa) در فوریه 2018 با قیمت 0/12 دلار به بازار ارز دیجیتال عرضه شد اما بلافاصله روند نزولی در پیش گرفت و به زیر 0/050 دلار سقوط کرد. با این وجود، زیلیکا دوباره روند صعودی در پیش گرفت و قیمت آن در تاریخ 9 مه به 0/20 دلار رسید.

پس از این رمز ارز زیلیکا دوباره روند نزولی در پیش گرفت و قیمت آن به 0/015 دلار افت کرد. قیمت زیلیکا از اواخر سال 2018 تا اوایل 2021 روند نسبتاً ثابتی داشت و تغییر چندانی در قیمت این رمزارز مشاهده نمی‌شود.

سال 2021 به طور کلی سال خوبی برای بسیاری از ارزهای دیجیتال از جمله زیلیکا بود و این رمزارز در این سال توانست به بالاترین قیمت‌های تاریخی خود برسد. این ارز دیجیتال پس نوسان‌های زیاد، از قیمت 0/10 دلار به بالاترین قیمت خود در 0/23 دلار رسید.

در حال حاضر زیلیکا به همراه سایر ارزهای دیجیتال بازار روند نزولی دارد اما کاربرانی که مایل به خرید این ارز دیجیتال هستند می‌توانند قیمت لحظه‌ای زیلیکا را از صرافی تتانکس مشاهده کنند.

آموزش خرید ‌زیلیکا

صرافی ارز دیجیتال تتانکس با در نظر گرفتن کمترین کارمزد و ساده‌سازی حداکثری مراحل ثبت امکان خرید رمزارز ‌زیلیکا را بدون احراز هویت فراهم کرده است. خرید ‌زیلیکا در تتانکس در دو بازار همتا به همتا و آسان در دسترس است.

در بازار همتا به همتا (P2P) شما به طور مستقیم و بدون واسطه با دیگر کاربران تتانکس وارد فرایند خرید ‌زیلیکا می‌شوید. در این بازار شما مقدار و حجم مورد نظر خود را مشخص کرده و سفارش بعد از تأیید نهایی در دفتر سفارشات قرار می‌گیرد تا از سوی دیگر کاربران تکمیل شود. زمان لازم برای تکمیل شدن سفارش خرید، به حجم و قیمت بستگی دارد. قاعدتاً در صورتی که قیمت سفارش شما با قیمت لحظه‌ای بازار تفاوت زیادی داشته باشد، مدت زمان لازم برای کامل شدن سفارش بیشتر خواهد بود.

در بازار خرید آسان، فرایند خرید رمزارز ‌زیلیکا به‌مراتب ساده‌تر و سریع‌تر است. در این روش شما بعد از انتخاب حجم مورد نظر خود، تتانکس بر اساس قیمت بازار سفارش شما را در لحظه تکمیل خواهد کرد.

سفارش عادی خرید ‌زیلیکا

برای خرید ‌زیلیکا در صرافی ارز دیجیتال تتانکس می‌توانید به دو صورت عادی و سریع سفارش ثبت کنید. در خرید عادی ‌زیلیکا، کاربر نیاز به تعیین قیمت و مقدار خرید خود دارد. سفارش بعد از تأیید در اوردر بوک یا دفتر معاملات (Order book) ثبت می‌شود.

در صورتی که قیمت خرید ‌زیلیکا که کاربر ثبت کرده است اختلاف زیادی با قیمت بازار نداشته باشد، سفارش خرید ‌زیلیکا بر اساس قیمت با سفارشات فروش ‌زیلیکا که از سوی دیگر کاربران ثبت شده است، تطبیق داده می‌شود.

سفارش سریع خرید زیلیکا

در خرید سریع ‌زیلیکا کاربر دیگر نیازی به تعیین قیمت خرید ندارد و قیمت به صورت خودکار مطابق با قیمت بازار در نظر گرفته می‌شود، یعنی کاربر نیاز است که فقط حجم خرید خود را مشخص کند. این نوع از سفارشات خرید اغلب سریع‌تر از سفارشات خرید عادی تکمیل می‌شوند.

آموزش خرید ‌زیلیکا در تتانکس را می‌تواند در چند مرحله زیر خلاصه کرد:

 • مرحله اول: ثبت‌نام
 • مرحله دوم: وارد کرد شماره کارت بانکی
 • مرحله سوم: وارد کردن اطلاعات هویتی
 • مرحله چهارم: ورود به بازار
 • مرحله پنجم: ثبت سفارش خرید عادی یا سریع

آموزش فروش ‌زیلیکا

صرافی ارز دیجیتال تتانکس با در نظر گرفتن کمترین کارمزد و ساده‌سازی حداکثری مراحل ثبت امکان فروش ‌زیلیکا را بدون احراز هویت فراهم کرده است. فروش ‌زیلیکا در تتانکس در دو بازار همتا به همتا و آسان در دسترس است.

در بازار همتا به همتا (P2P) شما به طور مستقیم و بدون واسطه با دیگر کاربران وارد فرایند فروش ‌زیلیکا می‌شوید. در بازار همتا به همتا شما مقدار و حجم مورد نظر خود را مشخص کرده و سفارش بعد از تأیید نهایی در دفتر سفارشات قرار می‌گیرد تا از سوی دیگر کاربران تکمیل شود. زمان لازم برای تکمیل شدن سفارش فروش شما، به حجم و قیمت بستگی دارد. قاعدتاً در صورتی که قیمت سفارش شما با قیمت لحظه‌ای بازار تفاوت زیادی داشته باشد، مدت زمان لازم برای کامل شدن سفارش بیشتر خواهد بود.

در بازار فروش آسان، فرایند فروش ارز دیجیتال ‌زیلیکا به‌مراتب ساده‌تر و سریع‌تر است. در این روش شما بعد از انتخاب حجم مورد نظر خود، تتانکس بر اساس قیمت بازار سفارش شما را در لحظه تکمیل خواهد کرد.

آموزش فروش ارز دیجیتال ‌زیلیکا در تتانکس را می‌تواند در چند مرحله زیر خلاصه کرد:

 • مرحله اول: ثبت‌نام
 • مرحله دوم: وارد کرد شماره کارت بانکی
 • مرحله سوم: وارد کردن اطلاعات هویتی
 • مرحله چهارم: ورود به بازار
 • مرحله پنجم: ثبت سفارش فروش عادی یا سریع

سفارش عادی فروش ‌زیلیکا

برای فروش ‌زیلیکا در صرافی ارز دیجیتال تتانکس می‌توانید به دو صورت عادی و سریع سفارش ثبت کنید. در فروش عادی ‌زیلیکا، کاربر نیاز به تعیین قیمت و مقدار فروش خود دارد. سفارش بعد از تأیید در اوردر بوک یا دفتر معاملات (Order book) ثبت می‌شود.

در صورتی که قیمت فروش ‌زیلیکا که کاربر ثبت کرده است اختلاف زیادی با قیمت بازار نداشته باشد، سفارش فروش ‌زیلیکا بر اساس قیمت با سفارشات خرید ‌زیلیکا که از سوی دیگر کاربران ثبت شده است، تطبیق داده می‌شود.

سفارش سریع فروش ‌زیلیکا

در فروش سریع ‌زیلیکا کاربر دیگر نیازی به تعیین قیمت فروش ندارد و قیمت به صورت خودکار مطابق با قیمت بازار در نظر گرفته می‌شود، یعنی کاربر نیاز است که فقط حجم فروش خود را مشخص کند. این نوع از سفارشات فروش اغلب سریع‌تر از سفارشات فروش عادی تکمیل می‌شوند.

کارمزد فروش و خرید ‌زیلیکا

فروش و خرید رمزارز ‌زیلیکا در تتانکس با کمترین کارمزد ممکن صورت می‌گیرد. مقدار کارمزد در نظر گرفته برای سفارش خرید یا فروش، به حجم معاملاتی شما در طول ماه بستگی دارد. به طوری که با افزایش حجم معاملاتی بر اساس جدول زیر، کارمزد پرداختی توسط شما هم کاهش خواهد یافت.

کارمزد معامله‌های تتانکس به صورت درصد از مبلغ کل معامله است و محاسبه آن بر اساس ملاحظات زیر صورت می‌گیرد.

 • کارمزد از هر دو سمت معامله کسر می‌شود.
 • کارمزد خریدار به صورت رمزارز کسر و کارمزد فروشنده از مبلغ دریافتی شما کسر می‌شود.
 • در هنگام ثبت معامله در تتانکس، کارمزد به شما نمایش داده می‌شود.

با توجه به حجم معامله‌های سه ماه اخیر کاربر، کارمزد معامله‌ها طبق جدول زیر به صورت پلکانی محاسبه می‌شود.

سطح کاربریکارمزد معاملهمقدار حجم معامله در سه ماه
سطح برنزی0/3 درصدکمتر از ۲۰ میلیون تومان
سطح نقره‌ای0/25 درصدبین ۲۰ تا ۵۰ میلیون تومان
سطح طلایی0/2 درصدبین ۵۰ تا ۱۰۰ میلیون تومان
سطح پلاتینیوم0/15 درصدبین ۱۰۰ تا ۲۰۰ میلیون تومان
سطح اورانیوم0/1 درصدبیشتر از ۲۰۰ میلیون تومان
سوالات متداول
 • ارز دیجیتال ‌زیلیکا چیست؟

  ارز دیجیتال زیلیکا یک بلاکچین عمومی است که به منظور حل مشکل مقیاس پذیری و توان عملیاتی که بسیاری از پروژه‌های ارز دیجیتال مانند بیت کوین و اتریوم با آن مواجه هستند، توسعه یافته است.
 • کارمزد خرید ارز دیجیتال ‌زیلیکا چقدر است؟

  کارمزد فروش یا خرید ‌دوج کوین در تتانکس برابر با 0/3 تا 0/1 درصد است. این مقدار با توجه به حجم معاملات تریدر متفاوت خواهد بود.
 • خرید ارز دیجیتال ‌زیلیکا از صرافی تتانکس چگونه است؟

  در صرافی تتانکس کاربران باید ابتدا ثبت‌نام کرده و سپس به فروش و خرید ارز دیجیتال ‌زیلیکا بپردازند.
 • خرید ‌زیلیکا با ریال چگونه است؟

  در صرافی تتانکس، خرید ‌زیلیکا با ریال (تومان) در چند مرحله ساده ثبت‌نام و احراز هویت کامل خواهد شد. کاربران پس از ثبت نام و واریز ریال می‌توانند جهت فروش و خرید ارز دیجیتال ‌زیلیکا و سایر ارزهای دیجیتال موجود در صرافی تتانکس اقدام کنند.